Lorem ipsum dolor sit amet Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
JOSEP MARIA SOLSONA

Andorra | BA Advocats

Josep Ma. Solsona
Pau Claris, 162, 2n 4a E-08037 Barcelona, Spain
Email: jsolsona@baa-advocats.com
Tel.: +34 934 881 050
Web.: http://www.baa.legal

Members of EuroCollectNet​

Andorra
Andorra
Andorra
BA Advocats
Josep Ma. Solsona
Pau Claris, 162, 2n 4a · E-08037 Barcelona, Spain

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

jsolsona@baa-advocats.com
+34 934 881 050
Armenia
Armenia
Armenia
OOO “Аvenue Consulting Group”
Sergey Brutyan
127106, Russia, Moscow, Novovladykinskij proezd, h.8, bld.4. of.106

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

mail@schulzebrutyan.com
+74 957 852 741
Austria
Austria
Austria
Kraft Rechtsanwalts GmbH & Co KG
Elisabeth Mayer-Wildenhofer
Heinrichsgasse 4, 1010 Wien, Austria

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

office@kwlaw.at
+43 158 716 600
Belgium
Belgium
Belgium
Studio Legale Advocaten
Joost Peeters
Haantjeslei 69/A, 2018, Antwerpen, Belgium

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

joost.peeters@studio-legale.be
+32 321 670 70
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina
Andrej Prekajski Law Office
Andrej Prekajski
Sarajevska 73/18, 11000 Belgrade, Serbia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

andrej@prekajski.com
+38 111 366 00 87
Croatia
Croatia
Croatia
KOVAČ & PARTNERI odvjetničko društvo d.o.o.
Kristijan Kovač
Heinzelova 70, 10 000 Zagreb, Croatia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

kristijan.kovac@kovac.hr
+38 514 699 520
Cyprus
Cyprus
Cyprus
George Y. Yiangou & Co.
Dona Constantinou
12-14 Kennedy Avenue, Kennedy Business Centre, 2nd Floor, Office 203, 1087 Nicosia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

dona.c@yiangou.com.cy
+35 722 653 333
Czech Republic
Czech Republic
Czech Republic
Tomas Rasovsky Advocat /Attorney at law
Tomáš Rašovský
Kotlářská 51a, 602 00 Brno, Czech Republic

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

rasovsky@rasovsky.cz
+42 054 124 18 86
Denmark
Denmark
Denmark
NJORD
Stefan Reinel
Pilestræde 58, DK-1112 Copenhagen, Denmark

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

sr@njordlaw.com
+45 331 245 22
England
England
England
Stephensons Solicitors LLP
Julie Hunter
Wigan Investment Centre, Waterside Drive, WN3 5BA Wigan, England

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

jhr@stephensons.co.uk
+44 ‭1942778005
France
France
France
de Dree Avocats
Paul de Drée
19, rue du Vexin, 95810 Grisy-les-Plâtres, France

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

pdedree@dedree-avocats.fr
+33 134 642 512
Germany
Germany
Germany
Voller Rechtsanwälte
Thomas Voller
Schillerstrasse 14, 60313 Frankfurt am Main, Germany

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

DrVoller@vollerlaw.com
+49 696 315 070
Greece
Greece
Greece
Fifis Lawyers
Antonios N. Fifis
Odos Dimokritou 24, 10673 Athens, Greece

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

afifis@fifis.gr
+30 210 721 44 10 and -363 35 22
Hungary
Hungary
Hungary
Nógrádi Law Office
Péter Nógrádi
HU-1037 Budapest, Montevideo street 3/A, Szépvölgyi Business Park, Hungary

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

nogradi.peter@nogradilaw.hu
+36 124 063 54
Ireland
Ireland
Ireland
Wales & Co Solicitors
Matthew Wales
26 The Cubes Offices, Beacon South Quarter, Sandyford, Dublin 18, Ireland

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

mwales@walesco.ie
+35 312 935 110
Italy
Italy
Italy
Cocuzza & Associati Studio Legale
Eva Knickenberg-Giardina
Via San Giovanni Sul Muro, 18, 20121 Milano, Italy

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

eknickenberg@cocuzzaeassociati.it
+39 02-866096
Liechtenstein
Liechtenstein
Liechtenstein
Anwaltskanzlei Aurelia Schmid
Aurelia Schmid
Europaallee 41, 8021 Zürich, Switzerland

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

schmid@as-recht.ch
+41 442 146 434
Lithuania
Lithuania
Lithuania
NJORD
Stefan Reinel
Jogailos 4, LT-01116 Vilnius, Lithuania

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

sr@njordlaw.com
+45 331 245 22
Luxembourg
Luxembourg
Luxembourg
M&S Law Sàrl
Joram Moyal
205, Route d’Arlon, L-1150 Luxembourg, Luxembourg

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

j.moyal@moyal-simon.com
+35 228 80 18
Malta
Malta
Malta
Fenech & Fenech Advocates
Edward DeBono
Pinto House 187, Wine Pressers Wharf, Marsa MRS1912, Malta

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

Edward.Debono@fenlex.com
+35 621 241 232
Monaco
Monaco
Monaco
de Dree Avocats
Paul de Drée
19, rue du Vexin, 95810 Grisy-les-Plâtres, France

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

pdedree@dedree-avocats.fr
+33 134 642 512
Montenegro
Montenegro
Montenegro
Andrej Prekajski Law Office
Andrej Prekajski
Sarajevska 73/18, 11000 Belgrade, Serbia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

andrej@prekajski.com
+38 111 366 00 87
Netherlands
Netherlands
Netherlands
Mistral Legal B.V.
Toine Hitzert
Molenstraat 1L, 3441 BA Woerden, The Netherlands

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

toine@mistrallegal.com
+31 857 734 433
Poland
Poland
Poland
RK Legal
Michał Rączkowski
Plac Konesera 10a, 03-736 Warszawa, Poland

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

raczkowski@rklegal.pl
+48 223 803 344
Portugal
Portugal
Portugal
Abreu Advogados
Pedro Pais de Almeida
Av. Infante D. Henrique, 26 1149-096 Lisboa, Portugal

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

ppa@abreuadvogados.com
+35 121 723 18 00
Romania
Romania
Romania
Hammond Partnership
Nicolas S. Hammond
75-77 Buzesti St., 9th Floor, Bucharest, Romania

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

nhammond@hammond-partnership.com
+4021 589 78 32
Russia
Russia
Russia
Schulze Brutyan Law Office
Robert Schulze
127106, Novovladykinskij proezd, h.8, bld.4. of.106, Russia, Moscow,

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

mail@schulzebrutyan.com
+74 957 852 741
Scotland
Scotland
Scotland
Stephensons Solicitors LLP
Julie Hunter
Wigan Investment Centre, Waterside Drive, WN3 5BA Wigan, England

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

jhr@stephensons.co.uk
+44 1942 77 8005
Serbia
Serbia
Serbia
Prekajski Law Office
Andrej Prekajski
Svetozara Markovića, 67/1, 11000, Belgrade, Serbia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

andrej@prekajski.com
+381 11 366 00 87
Slovakia
Slovakia
Slovakia
Bohunický & Co. S.R.O.
Michal Bohunický
Advokátska Kancelária, Lermontovova 16, 811 05 Bratislava, Slowakije

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

michal.bohunicky@bco.sk
+42 120 790 020
-
Slovenia
Slovenia
Slovenia
ODVETNIŠKA PISARNA UŠENIČNIK ŽAGAR d.o.o.
Metod Zagar
Ulica 15. maja 14, 1210 Ljubljana – Šentvid, Slovenia

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

metod@usenicnik-zagar.si
+38 616 204 891
Spain
Spain
Spain
BA Advocats
Josep Ma. Solsona
Pau Claris 162, 2°, 4a Barcelona E-08037 Spain

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

jsolsona@baa-advocats.com
+34 932 158 513
Switzerland
Switzerland
Switzerland
Anwaltskanzlei Aurelia Schmid
Aurelia Schmid
Europaallee 41, 8021 Zürich, Switzerland

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

schmid@as-recht.ch
+41 442 146 434
Turkey
Turkey
Turkey
UnitedKS Law Firm
Cengiz Söylemezoglu
Lale Sok. No:15 Levent, Istanbul 34330, Turkey

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

cengiz@unitedks.com
+90 212 269 72 72
Brasil
Brasil
Aronis Advogados
Octavio Jose Aronis
Rua Afonso Braz, 579, 12º andar - conj. 125 04511-011 - Vila Nova Conceição - São Paulo - SP - Brasil

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

octavio@aronisadvogados.com.br
5511 - 3053 3036
Japan
Japan
Japan
Tanaka & Partners, LPC
Takashi Aihara
ONEST Kanda Square 6F, 17 Kanda Konya-cho, Chiyoda, Tokyo 101-0035 JAPAN

Email:

 

Tel.:

 

Web.:

taihara@tylpc.jp
+81-3-6256-0853